Archiv článků

Oblastní závody Plzeň

Ve dnech 9.- 10. 4. se naši členové účastnili oblastních závodů v orientačním běhu v Plzni. Nejlépe si vedli Ondra Rosenbaum, který obsadil v kategorii H16 v sobotu 5. a v neděli 7. místo. Jana Kotásková v kategorii D35 10. a 11. místo a Pavel Otta v kategorii H65 3. místo. Výsledky na...
Celý článek

Po závodech v Rakovníku

Máme po úspěšném uspořádání oblastních závodů na kynologiském cvičišti v Rakovníku. Počet závodníků vyšplhal v sobotu na 869 a v neděli na 909. Děkujeme za hojnou účast a také děkujeme sponzorům, kterými jsou Město Rakovník, Lesy České Republiky, Procrer&Gamble, Mountfield a na závěr děkujeme...
Celý článek

Pořádání OŽ 2. -3. 4. 2016

Rozpis a další informace k závodům naleznete v ORISU na: https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3305    https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3312 Rozpis JES.pdf (732861)
Celý článek

Oblastní závody 2.-3.4.2016

Mapa s názvem NA KOKRDECH je hotová, celková plocha činí kolem 5 km2. Povolení od majitelů lesních pozemků máme, nedělní přeběh silnice je povolen, centrum závodů a louka na parkování jsou zajištěny :-).
Celý článek

Soustředění Šumava

Ve dnech 10. - 14. 2. 2016 proběhlo soustředění klubu ve Strážném na Šumavě. Termín se vyvedl, sněhu bylo dost. Na běžkách jsme každý den naběhali kolem 20 km. Navštívili jsme Prameny Vltavy, Poledník, Modravu, Kvildu, Březník, Philipsreuth a Mitterfirmiansreut :-).
Celý článek

Zug Spitze

Ve fotogalerii najdete nyní i fotky z prázdninového výletu na nejvyšší horu Německa ZUG SPITZE. Výstup z Garmisch Partenkirchenu přes důlní tunely Hollental, ledovec a feraty trval 8 hodin :-).
Celý článek

České Švýcarsko

Turistika v Českém Švýcarsku ve dnech 14.-17.11. byla úžasná. Navštívili jsme Pravčickou bránu, Groser Vinterberg, Zeughaus, Šauštejn, Ostroh, Mariinu skálu. Při deštivé neděli také Děčínský zámek a venkovní vyhřívaný bazén :-).
Celý článek