Archiv článků

OŽ KAMENICE

O víkendu členové OK Rakovník s kroužkem OB při DDM vyrazili na Oblž do Vavřetic u Kamenice. Závody se vydařily, počasí nakonec také, a výsledkem se může pochlubit předseda - v kategorii H45 se v sobotu umístil na 2. a v neděli na 3. místě. Ostatní sbírali zkušenosti a nejlépe z dětí si v sobotu...
Celý článek

GOGO RACE

9. ročník GoGo Race je za námi. Víkend přinesl krásné slunečné počasí a pestrobarevnou podzimní krajinu. Na startu se sešlo 104 dvojic na MTBO, a OK Rakovník měl VÍTĚZNÉ zastoupení hned ve dvou kategoriích. V kategorii MTBO Rodina zvítězili VANÍČCI (Petr a Wiki) a v kategorii MIX zvítězili Milan a...
Celý článek

PODZIMNÍ KONTROLBRANÍ

V neděli 8. října jsme se zúčastnili tříhodinového orientačního závodu dvojic v Kocourově u Milešova. V kategorii MD jsme pod názvem Jak se zbavit učitelky :-) obsadili krásné druhé místo. Dosáhli jsme stejného počtu bodů jako vítězové kategorie, ti ale stačili - na rozdíl od nás - posbírat i...
Celý článek

VIPrahlé duše

Posledním závod SHOCartLIGY se tento víkend konal v ČESKÉM RÁJI. OK Rakovník měl zastoupení v kategorii MD a vybojoval krásné 4. místo. V celkovém pořadí SHOCart ligy ovšem ve zkušených ženách Irča zvítězila a ve zkušených mužích Milánek obsadil 2. místo. Gratuluji :-).
Celý článek

STROJETICKÝ DUATLON

Tuto sobotu ve Strojeticích u Blšan proběhl duatlon. V jednotlivcích jsme ambice neměli, ale v kategorii manželských párů (naše premiéra :-) ), jsem doufal v ... Nakonec to dalo výborné 5 té místo z ... :-).
Celý článek

ŽIŽKOVO VOKO A POKR

Milánek s Irčou pokračovali v sérii závodů SHOCart ligy a na akci ŽIŽKOVO VOKO v Táboře ovládli svou kategorii :-). Na akci POKR ve Velkých Popovicích Irča vyhrála v kategorii zkušené ženy (D+) :-). https://www.pospokra.cz/pokr/
Celý článek

VÝSLEDKY A FOTOGALERIE

YESMAN 2017 je za námi, v odkazech najdete jak výsledky, tak várku cca 200 fotografii z akce. Za OK Rakovník Milan a Irča :-). A další foto z Rabštejna :-).
Celý článek

STARTOVKA

Je přihlášeno 40 dvojic, startovka je zveřejněna, odpoledne už budeme v terénu, na místě se budete moci ještě dohlašovat. Počasí by se mělo vylepšit, pršet nebude :-).  
Celý článek

POKYNY YESMAN

Pokyny na YESMANA zveřejněny včetně plánku příjezdů a parkování. Je přihlášeno 31 dvojic, takže to bude opět komornější záležitostí. Vše je připraveno a těšíme se na sobotu :-).
Celý článek

YESMAN SE BLÍŽÍ

Už registrujeme první přihlášky :-). Další možnosti ubytování jsou v KRAČÍNĚ (8 míst - Frankovi), tel.: 373 395 074 a v TISU (6 míst - p. Sladký), tel. 727 174 047.
Celý článek