OB Kralovice

24. - 25.06. se uskutečnily závody v orientačním běhu v krásném prostředí lesů kolem Chvojkovského mlýna za Podbořánkami. Sobotní sprint se běžel v Kralovicích.

Náš klub měl svá želízka v ohni pouze v nedělním závodě na klasické trati. Třemi odvážnými byli členové detašovaného pododdílu „Pilař – family“. Nejlépe se umístila mamka Pilařová, která ve svém pátém závodě v životě, mezi 31 nováčky různého pohlaví a věku v kategorii Příchozí, vybojovala krásné a nečekané 3. místo a předběhla i syna slavného olympionika Lukáše Bauera, Matyáše. Jiřík Pilař si vyběhl pěkný střed - 7. místo ze třinácti závodníků v kategorii HD10L. Nejmladší členka oddílu – Kačenka Pilařová neskončila poslední v kategorii HDR – 10. místo z 11 účastníků. Jistě by si vyběhla lepší výsledek, kdyby její doprovod nebyl unavený vlastním výkonem… Všem závodníkům přejeme krásné prázdniny plné náročných tréninků, ať se nám od září daří ještě lépe :-)